SOŇA BLAŽEKOVÁ
Realitný maklér
Volám sa Soňa Blažeková a žijem v Žiline. Realitný svet ma zaujal v roku 2016 pri hľadaní miesta na bývanie a zároveň predaji môjho bytu. Baví ma priestorová práca a tiež vnímam ako poslanie byť užitočná pre iných ľudí. Spájať potreby kupujúceho do súladu s predstavou  predávajúceho tak, aby výsledok viedol k spokojnosti všetkých strán, je pre mňa veľmi dôležité.

 

Psychológia osobnosti bol môj celoživotný bod záujmu a mám rada ten pocit, keď je ľudská bytosť spokojná a o priestor je postarané. Praxou v realitnom svete zisťujem, že často krát pri stretnutiach s klientmi prebieha prirodzený koučing, kde sa klient dozvedá, kam by mali smerovať jeho kroky, aby žil šťastný život. Mojou prednosťou je spájať ľudí so svojou podstatou a sprevádzať ich na ceste k novému domu, či pomôcť pustiť svoj starý domov, pričom celý obchod prebieha právne správne a s ľahkosťou.

V minulosti som študovala rôzne alternatívne liečiteľské smery, v rámci ktorých som rada spoznávala podstatu feng shui, čo v súčasnosti v priestoroch rada využívam. Tiež  som od roku 2007 pracovala v okruhu znaleckého ústavu a znaleckej organizácie, kde spolupracujem dodnes na projektoch, týkajúcich sa oceňovania.

V realitnej kancelárii Dobré Reality som našla priestor pre môj potenciál:) Páči sa mi korektný  a ľudský prístup vedenia, ktorý môžem šíriť ďalej, smerom ku klientom…

Hľadáte miesto na bývanie? Potrebujete za rozlúčiť so svojim domovom a dobre ho predať? Som tu pre vás:)

0911 501 470
blazekova@dobrereality.sk
POVEDALI O MNE