MARCELA POKORNÁ
Realitný maklér
Celý svoj profesijný život som pracovala s ľuďmi a pre ľudí. Pôsobila som v štátnom, súkromnom aj neziskovom sektore, a popri finančnom poradenstve som sa prirodzene posunula do sveta realít.

Od r. 2011 som sa začala naplno venovať práci v realitnom biznise najprv ako asistent makléra a posledné roky ako realitný poradca – maklér. V RK Dobré reality pracujem od apríla 2021. Túto prácu beriem už ako svoje poslanie, aj po rokoch ma nesmierne baví, lebo je dynamická, flexibilná, zaujímavá a často aj zábavná. Baví ma spoznávať nových ľudí, stále nové nehnuteľnosti a príležitosti.

Od r. 2019 som člen Realitnej únie, aj vďaka ktorej sa neustále vzdelávam a mám prehľad o dianí v tomto odvetví.

Vážim si svojich klientov a ich dôveru, a preto pristupujem ku každému individuálne a zodpovedne. Mojou najväčšou odmenou je spokojný klient, ktorý ma opakovane kontaktuje. Moji klienti vedia, že nerobím „len“ realitného makléra, ale poskytujem im servis, ktorý je mojou pridanou hodnotou.

Ak Vás zaujíma ako pracujem, budem rada, ak mi zavoláte/napíšete na 0915 345 707 , pokorna@dobrereality.sk

Verím, že profesia Realitný maklér naberie na kredite a zostane poctivo odrobenou, kompletnou prácou a nie len maratónom a finančnou prestížou.

0915 345 707
pokorna@dobrereality.sk
POVEDALI O MNE