ĽUBOŠ HORÁK
Realitný maklér

Vybudovať si reputáciu trvá 20 rokov a zničiť ju možno za 5 minút.      Ak sa nad tým zamyslíte, budete robiť veci inak.                                 Warren Buffett

Mám tridsaťročné skúsenosti ako prevádzkový a výkonný manažér v rôznych výrobných, väčších aj menších spoločnostiach na Slovensku. Väčšinu svojho života som pracoval s ľuďmi. Riadil ich, vzdelával a pomáhal im v práci aj súkromí. O práci realitného makléra som vedel iba toľko, že makléri existujú.

Tento postoj mi vydržal do chvíle, kým som sám nezačal hľadať nový byt. Stretol som sa mnohými maklérmi z rôznych spoločností. Vtedy som si začal uvedomovať, aká je to práca a čo všetko obnáša. Ako aj to, že ja by som to chcel robiť inak a hlavne lepšie. Mal som šťastie, že som narazil na maklérov zo spoločnosti Dobré reality, ktorí ma zasväcujú do tajov práce realitného makléra ale hlavne svoju prácu berú maximálne profesionálne a uvedomujú si, že na zničenie reputácie netreba päť minút. Stačí aj niekoľko sekúnd. Najlepšie na tom je, že pri tejto práci môžem naplno využívať svoje koníčky ktorými sú turistika, cestovanie a fotografovanie, ako aj skúsenosti s prácou s ľuďmi tak, aby boli naši klienti maximálne spokojní.

Mojim regiónom v ktorom pôsobím je Banská Bystrica, Zvolen, Banská Štiavnica a Žarnovica.

0904 167 599
horak@dobrereality.sk
POVEDALI O MNE