JUDITA MRVA
Realitný maklér
Volám sa Judita Mrva. V oblasti nehnuteľností sa pohybujem už 9 rokov. Táto práca ma naozaj baví o čom verím svedčí aj rada mojich spokojných klientov. Mojím cieľom je najmä pomôcť klientom pri dôležitých rozhodnutiach. Svoju prácu zakladám na ľudskom prístupe, vytrvalosti, serióznom jednaní a osobitnom prístupe ku každému klientovi. Každý obchod je pre mňa jedinečný a má svoj príbeh…veselý či smutný. Každého klienta potrebujem dokonale spoznať, aby som pochopila jeho myšlienky ,potreby , očakávania a hlavne aktuálnu situáciu. Možno ešte stále neviem odpovedať na všetky otázky mojich klientov , ale usilovne na sebe pracujem každý jeden deň. Preto som veľmi rada , že mám za sebou úspešne absolvované množstvo kurzov a školení.

Každý dobrý maklér musí byť psychológ , obchodník, právnik, mediátor, architekt v jednej osobe, ale predovšetkým musí byť dobrý poslucháč, aby vedel aj z náznakov pochopiť čo klient chce a naozaj potrebuje. Ak sa v maklérovi toto všetko skrýva ,úspech sa určite dostaví. Mojim cieľom je byť aj naďalej  úspešná a pomáhať klientom v čase, keď riešia predaj či kúpu nehnuteľnosti. Ak sa chystáte jeden z týchto krokov realizovať, obráťte sa na mňa, veľmi rada sa o všetko postarám.

Motto ,ktorým sa inšpirujem:

,,Celý svet bol stvorený , aby nám slúžil a my sme sa narodili ,aby sme slúžili celému svetu. Robme trebárs aj tú najnepatrnejšiu vec , ale robme ju najlepšie na svete. “

Tomáš Baťa

0917 071 051
mrva@dobrereality.sk
POVEDALI O MNE