JAROSLAV SVITOK
Prokurista spoločnosti
Volám sa Jaroslav Svitok. Pochádzam z Prievidze. Do sveta realitného biznisu som vstúpil v roku 2013. Od začiatku mojej realitnej kariéry až po súčasnosť pôsobím v realitnej spoločnosti Dobré Reality, kde som našiel najlepšie podmienky pre rozvoj mojej kariéry realitného makléra.

Vďaka mojim dlhoročným skúsenostiam v obchode, v ktorom sa pohybujem od roku 1997, som pomerne rýchlo získal úspechy aj na trhu s realitami, a to pri sprostredkovaní predaja a prenájmu nehnuteľností. Využil som pri tejto práci aj moje kontakty z predchádzajúcich zamestnaní, pretože kontakty a referencie sú v obchode, čiže aj v realitnom biznise, kľúčové.

Časom mi vedenie spoločnosti ponúklo spoluprácu pri ďalšom rozvoji našej firmy. Nakoľko ich koncepcia ma oslovila, ponuku som prijal a stal som sa prokuristom spoločnosti. Čomu sa teda venujem? Okrem maklérskej činnosti sa venujem aj prijímaniu nových kolegov do našej firmy, poradám s našimi manažérmi a ich tímami, odborným a motivačným školeniam, či organizovaniu firemných akcií. Moje skúsenosti z realitného biznisu zdieľam aj formou písania blogov, ktoré sú zverejnené na našej webovej stránke.

Nakoľko komunikácia a práca s ľuďmi je mojou hlavnou pracovnou náplňou, v rámci sebazdokonaľovania v tejto oblasti som absolvoval akreditovaný kurz LEKTOR, realizovaný spoločnosťou Asociácia lektorov a kariérnych poradcov, ktorej som súčasne aj členom.

Aby som na poradách či školeniach vedel poradiť mojim kolegom v témach, týkajúcich sa realitného biznisu, absolvoval som kurz REALITNÉ PRÁVO. Tento kurz organizovala Slovenská realitná akadémia a získal som certifikát, potvrdzujúci moje úspešné absolvovanie tohto kurzu.

Práca s ľuďmi odjakživa bola a stále je pre mňa veľká výzva. Som komunikatívny človek a tento druh práce ma napĺňa. I keď to nie je vždy celkom jednoduché, snažím sa v každej situácii urobiť maximum, aby boli všetci spokojní. A keďže som optimista, verím, že sa mi to darí. Do našej firmy sa snažíme vyberať ambicióznych, pracovitých, inteligentných, empatických, ale najmä nekonfliktných ľudí. Presne podľa filozofie našej firmy, čiže hľadať v každej situácii riešenia a nie problémy či výhovorky.

Keďže nie som stroj, mám ako každý z nás aj svoje súkromie. Vo voľnom čase sa venujem rodine, turistike, rekreačne bicyklujem, čítam veľa kníh, som amatérsky fotograf a vášnivý hubár. Najväčší relax je pre mňa pobyt v prírode, spoločnosť uvedomelých ľudí a okrem toho som veľký vyznávač saunovania.

Všetky naše sny sa stanú skutočnosťou, ak sa odvážime za nimi ísť…

0918 800 080
svitok@dobrereality.sk
MOJE REFERENCIE